دیدار معلم مدرسه کالو، جومونگ و یوزارسیف با کودکان سرطانی

 اینو به درخواست دوست گلم فرناز گذاشتم:

توجه!!! توجه!!!دوستای عزیزم جشن رمضان امشب ساعت ۲۱:۰۵ پخش میشه...ساعت پخش برنامه متفاوته...فقط پیامک یادمون نره...اگه شماره یا ایمیلی دیدم حتما براتون می نویسم  توجه!!! توجه!!! شماره پیامک برنامه ماه عسل از شبکه سه:۳۰۰۰۰۳۲۰

حالا مطلب اصلی : عبدالمحمد شعرانی(معلم کالو، کوچکترین مدرسه جهان)، سونگ ایل کوک(بازیگر نقش جومونگ) و مصطفی زمانی(بازیگر نقش یوزارسیف) با کودکان سرطانی ایران دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، در این دیدار که پنج شنبه شب انجام شد، بازدیدکنندگان با حضور در موسسه محک( موسسه حمایت از کودکان سرطانی ایران) با کودکان سرطانی دیدار کرده و در جریان وضعیت بهداشتی و درمانی این عزیزان قرار گرفتند.
معلم کوچک‌ترین مدرسه جهان در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار فارس در عسلویه اظهار داشت: کودکان سرطانی، نیاز به محبت و پشتیبانی دارند و همه ما وظیفه داریم با تمام وجود از آنها حمایت و پشتیبانی کنیم.
عبدالمحمد شعرانی در ارتباط با این دیدار افزود: از بخشهای مختلف این موسسه بازدید کردیم و علاوه بر دیدار با تک تک بیماران و احوالپرسی از آنها، با مدیر و مسئول روابط عمومی موسسه محک نیز دیدار کردیم و قرار شد که همکاری بین مدرسه کالو و کودکان سرطانی ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد: در این دیدار تعدادی از کتابهایم را به کودکان سرطانی تقدیم کردم و امیدوار هستم که این دیدارها ادامه داشته باشد تا باز هم بتوانیم در خدمت بیماران باشیم.
شعرانی در ادامه با تشکر از مسئولان به دلیل حمایت از کودکان سرطانی تصریح کرد: امکانات بسیار خوبی برای این بیماران تدارک دیده شده و تمام کودکان سرطانی از سراسر ایران، در این موسسه به طور رایگان پذیرش می‌شوند و یک نفر همراه نیز می‌تواند از امکانات این موسسه به طور رایگان استفاده کند.

خبرگزاری فارس ۳۰ مرداد ۱۳۸۸ ۱۴:۴۷

 

 

 

باتشکر از ایمانه .شکوه و سمیرای عزیزم

نظر فراموش نشه....

/ 74 نظر / 45 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتاب

مریم جان سلام حیف که که نمی تونم شماره گوشیم و در ایجا قرار بدم وگرنه حتما می ذاشتم تا باهما تماس بگیری!!!!![منتظر]

مهتاب

تهران . چطور مگگه؟[گل]

مهتاب

ميشه بگي منظورت چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ماچ][ماچ]

مهتاب

همون سوالي كه كره بودي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اينكه كجا زندگي مي كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟[متفکر][متفکر][گل][قلب][چشمک][فرشته]

مهتاب

نه. راستي چند سا لته؟؟؟؟؟؟؟

مهتاب

[فرشته][قلب][لبخند][پلک]

مهتاب

اين جمله يادت باشه : زندگب چون [گل][گل] سرخي است كه گلبرگ هايش خيالي و خارهايش واقعي است!!!!!!!!!!![ناراحت]

مهتاب

ببين ديگه خسته شدم. خداحافظ تا عصر يا فردا!!!!!!!!!![خداحافظ] تازه كلافه ام شدم!!!!!!!!!![کلافه][عجله][عجله][پلک]

مهتاب

اشكالي نداره مي خواي جواب ندي نده.[ناراحت]

محمدرضا

سلام. [ماچ]